kim jestem?

DSCN6698

Mam na imię Magda i mieszkam z rodziną w Wałbrzychu. Jestem żoną i mamą w tej właśnie kolejności, moim celem jest świadome macierzyństwo, opierające się na wiedzy i doświadczeniu. Dlatego lektury dobieram z rozmysłem i czytam, przeżuwam, rozmyślam… tak, dużo czytam i wierzę, że każdy z nas posiłkując się lekturą i własnym rozeznaniem może stworzyć fajne miejsce do którego wszyscy domownicy będą chętnie wracać.

Mam poczucie, że jestem na początku tej drogi, ale czas pędzi, dzieci rosną, a ja wciąż przyłapuję się na tych samych błędach. Myślę, że najlepiej i najszybciej poradzę sobie mając grupę wsparcia, stąd pomysł na pisanie bloga o tym co przeczytałam, usłyszałam, zobaczyłam. Z jaką teorią jestem skłonna się zgodzić, a która jest absolutnie nie do przyjęcia.
Przede wszystkim chciałabym pozostać sobą, dbać o przestrzeń w której żyję, małżeństwo, przyjaźnie, czas wolny i rozwój osobisty, bo kiedy dzieci dorosną dobrze byłoby mieć jeszcze coś do zrobienia, no i żebym zawsze miała z kim się wina napić…

2 thoughts on “kim jestem?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *