PO WAKACJACH…

Stoi na stacji lokomotywa…, mieszkamy tuż obok dworca PKP, także lokomotywa co chwilę jakaś stoi i słychać jak sapie, i stęka i toczy się dalej w Świat.

Pociągi odjeżdżają, a my zostajemy, nigdzie już w najbliższym czasie nas żadna lokomotywa nie poniesie. Nie ukrywam, czekałam, na ten dzień, kiedy idąc do pracy nie będę musiała zastanawiać się, co dziś nasze dzieci wymyślą kreatywnego same w domu, a czy coś zjadły, a czy zęby umyły, bo, że przyjaźnią się z telewizorem i telefonem to wiedziałam na pewno!

Spieszę jednak donieść, że nie całe wakacje tak wyglądały. Udało się i nam wykorzystać czas wolny do niespiesznego bycia. Byliśmy więc i w słonym morzu i na piaszczystej plaży, udało nam się być i w Zamczysku i tam, gdzie lubimy najbardziej.

Czas wolny zaczęliśmy i zakończyliśmy na polu namiotowym, blisko wody, lasu i “matki ziemi”. Wielka to dla nas przyjemność! Tu naprawdę jesteśmy razem, choć jest dużo swobody, i nie ma napięcia, że trzeba się pilnować, czy robić coś wspólnie przez cały czas. Kiedy nie ma przymusu, jest przestrzeń na : “chcę”, gramy, pływamy, gadamy, szwendamy się i opalamy. Deskorolka, hulajnoga, badminton, i niezawodne gry planszowe.

Wakacje minęły, a miłość do “Polska Luxtorpeda – odjazd” i “Nogi Stonogi” została…, to nasze nr 1 po tych wakacjach. Ponieważ mamy sporą różnicę wieku, i niezwykle wygadane, żeby nie powiedzieć pyskate najmłodsze stworzonko, zawsze szukamy rozwiązań, które pozwolą grupę naszą łączyć, zamiast dzielić.

“Polska Luxtorpeda – Odjazd” to rewelacyjna, dynamiczna gra, wszystko zależy od tego jak szybki i spostrzegawczy jesteś, świetne jest przy tej zabawie to, że poznajemy polską kulturę i historię, a nawet grzyby! Mamy duży ubaw, jest głośno, bo kto pierwszy, ten lepszy. Nie ukrywam, że też wykłócamy się przy tym, ale zdecydowanie na wesoło.

“Supernogi Stonogi” to z kolei gra, gdzie emocji i tempa jest trochę mniej, za to element edukacyjny, dla rodziców ambitnych i celujących w edukacje przez zabawę na pewno jest spełniony. Gra rozwija spostrzegawczość, uczy logicznego myślenia i szybkiego liczenia. Nadaje się dla naprawdę małych dzieci! Polecamy

https://egmont.pl/Polska-Luxtorpeda-odjazd,11102214,p.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *